POHÁR PŘÁTELSTVÍ K-9 RESCUE CZ JE ZA NÁMI

V sobotu 18. 7. 2020 jsme se zúčastnili našeho prvního „centrumáckého“ závodu. Na startovní čáru se postavila naše tři družstva, která jsme Vám již představili a to Centroši, Zacoši a Mlaďoši. Byl to Pohár Přátelství K-9 Rescue CZ v Rapšachu. Klání se zúčastnilo 20 divoce našlapaných týmu z celé ČR, ale i ze Slovenska. Sice nám propršelo celý den, ale dnes už víme, že to byly kapky štěstí. V přátelské náladě mezi stejně naladěnými lidmi, kteří se vrhají po hlavě do různých bláznivin jsme prožili úžasný den plný smíchu, pohody a dobré nálady.

Tato akce nás zase posunula o kus dál a ukázala nám, že náš směr je ten správný. Vzájemná podpora a soudržnost nás posunula ke skvělým výsledkům všech týmů. Centroši se umístili na bezva 8. místě, Zacoši na 14. místě a jako třešinka na dortíku bylo umístění našich juniorů na 12. místě mezi dospělými. Šli do toho na plný pecky a jsme na ně všichni moc pyšní.

Obrovské díky a respekt patří pořadatelům této akce a všem lidem, kteří tuto akci připravili do nejmenšího detailu. Díky K-9 RESCUE CZ. Jsme rádi, že jsme mohli být toho všeho součástí a věříme, že spolupráce, kterou jsme tento víkend nastartovali bude nadále pokračovat a rozvíjet se do dalších akcí a výzev. Moc se těšíme na další spolupráci.

K-9 RESCUE CZ najdete na FB https://www.facebook.com/k9rescuecz/ a dále na webu https://k9rescue.cz/?fbclid=IwAR30FQclB26oti0jU2cgGnwjVflBAzLovGFL_hGtzKC-pGZLDxeUWn0JD2Q a také instagramu https://www.instagram.com/rescuedogs_k94u/?hl=cs